HARMONOGRAM NA MESIAC JANUÁR

Milí naši priatelia,
pripravili sme pre vás harmonogram aktivít v Centre aktívneho starnutia na mesiac január. 8.1.2023 začneme rok  dynamicky, zdravo a to Cvičením a Tancom pre radosť.
Ako sa môžete prihlásiť na aktivity?
💻 mailom: cas@viacarpatia.eu,
📱 SMS: +421 907 768 598(v čase 7:30 – 16:00)
🗣 Konzultačné hodiny osobne: PO – PIA: 8:30 – 10:00 hod
Je potrebné sa prihlásiť  na každý termín aktivity vopred, aj keď je to aktivita v rámci 2 mesačného kurzu. Potrebujeme vedieť, kto sa každej jednej aktivity zúčastní z dôvodu prezenčnej listiny, obmedzenej kapacity a aby sme v prípade zrušenia aktivity vedeli informovať daných účastníkov.
V januári začíname ďalší 2-mesačný kurz anglického jazyka s našou „super woman“ Elou a to každý štvrtok. Tradične bude skupina začiatočníkov aj mierne pokročilých. Tí, ktorí ste už kurz absolvovali, pravdaže si ho môžete zopakovať, Ela má pre Vás pripravené vždy niečo nové.
Sme radi, že Vám v novom roku vieme znovu ponúknuť aj tanec, tentokrát pod vedením aktívnej seniorky Zuzky, s ktorou spoznáte svet tancom moderným, ale aj spoločenským. Pozor! Prihláste sa včas, kapacita je obmedzená.
Bližšie informácie aktivít Seniori seniorom, Zdravá výživa, Výlet, Háčkovanie a Quiz, Vám pošleme neskôr mailom, zatiaľ nájdete stručné informácie v obrazovej prílohe. Pravdaže, ak máte už teraz o tieto aktivity  záujem, prihláste sa.
Tešíme sa na stretnutia s vami.