HARMONOGRAM NA MESIAC MAREC

Milí naši priatelia,
blíži sa mesiac marec a Vy sa už môžete hlásiť na naše marcové aktivity.
Harmonogram je opäť bohatý na zaujímavé stretnutia a výlety.
Potrebné je prihlásiť sa na každý termín aktivity vopred, najlepšie mailom : cas@viacarpatia.eu. V prípade, že mail nepoužívate, napíšte nám sms : +421 907 768 598 (v čase 7:30 – 16:00) a máme aj konzultačné hodiny pre osobné stretnutia: PO – PIA: 8:30 – 10:00.
Potrebujeme vedieť, kto sa každej jednej aktivity zúčastní z dôvodu obmedzenej kapacity, prípravy prezenčnej listiny a aby sme v prípade zrušenia aktivity vedeli informovať daných účastníkov.
INFO o aktivitách:
Platí, že čím skôr sa prihlásite na aktivity, ktoré sa Vám páčia, tým lepšie. Každá aktivita má danú kapacitu a chceme zabezpečiť komfort pre účastníkov a aj lektorov daných aktivít.
Anglický jazyk: v marci začína ďalší 2 mesačný kurz anglického jazyka a to každý štvrtok. Tradične bude skupina začiatočníkov aj mierne pokročilých. Tí, ktorí ste už kurz absolvovali, si ho môžete zopakovať, Lektorka má pre Vás pripravené vždy niečo nové. V prípade záujmu Vás prosíme o prihlásenie do konkrétnej skupiny a potvrdenie termínov v mesiaci marec, poprípade vypísanie termínov, ktorých sa nebudete môcť v rámci anglického jazyka v mesiaci marec zúčastniť.
Seniori seniorom: témy sú uvedené na druhej strane harmonogramu, plagát s ukážkami výtvorov Vám zašleme dodatočne;
Prednášky sú tiež rozpísané na druhej strane. Pripravujeme pre Vás ďalšie 2 prednášky mimo spomenutých, avšak čakáme stále na potvrdenie termínov, budeme Vás o nich informovať osobitne .
Výlety sú taktiež veľmi obľúbené, preto neváhajte s prihlásením.
Prosíme Vás o spoluprácu ohľadom prihlasovania a hlavne odhlásenia z aktivít. Žiadame Vás, aby ste odhlasovanie z aktivít brali poctivo. V prípade, že sa na prihlásenú aktivitu z akéhokoľvek dôvodu neviete zúčastniť, my to pravdaže chápeme, je potrebné včasne nám to oznámiť, aby sme vedeli kontaktovať náhradníkov, záujemcov a mohli organizovať danú aktivitu.
Teší nás Váš záujem o aktivity CAS a sme vďační za každý nápad, ako obohatiť/zlepšiť centrum, a za každého nového člena.
Budeme radi, ak o našom Centre aktívneho starnutia poviete svojim známym, priateľom a radi ich uvidíme a spoznáme na našich aktivitách.
Ak máte akýkoľvek nápad na zlepšenie, napíšte nám.
Tím CAS