Otvárame nové aktivity v Centre aktívneho starnutia

Milí aktívni seniori, vyplníme vaše voľné chvíle aj v októbri. V Centre aktívneho starnutia na Bačíkovej ulici č.7 pokračujeme v aktivitách IT (práca s počítačom), Pohyb, Zdravá výživa a Remeslá. Pribudnú aj nové aktivity: Tanec-Line dance pre začiatočníkov a Anglický jazyk.

O čom sú naše novinky?

Line dancing je tancovanie v radoch na modernú, nielen americkú country hudbu. Tanečníci tancujú sami (a predsa v dave) vopred naučenú zostavu jednoduchých krokových variácií. Čo potrebujete vedieť ? Len tieto 3 veci : chodiť, vedieť, ktorá strana je pravá a ktorá ľavá a počítať do osem.

Anglický jazyk spoznáte vďaka lektorke od úplných základov.

Príďte a zapojte sa aj vy! Ak by ste sa chceli prihlásiť na naše kurzy, napíšte nám mail na : cas@viacarpatia.eu alebo nám zavolajte : +421 907 768 598.

Z dôvodu zvýšeného záujmu o naše aktivity v Centre aktívneho starnutia sme predbežne obmedzili účasť na rovnakej aktivite v rámci jedného mesiaca na 2 termíny pre jedného účastníka. Týmto spôsobom by sme radi umožnili účasť na našich aktivitách čo najširšiemu okruhu našich seniorov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu účasť.